Kurz trénera freestyle freeski/kurz trénera snowboardingu 1. kvalifikačného stupňa – TSB 1 a TFF 1

Kurz trénera freestyle freeski/kurz trénera snowboardingu 1. kvalifikačného stupňa - TSB 1 a TFF 1 28 OktóberOkt 2023 09:00 - 29 OktóberOkt 2023 16:00

KURZ TRÉNERA FREESTYLE FREESKI/
KURZ TRÉNERA SNOWBOARDINGU
I. KVALIFIKAČNÉHO STUPŇA

Trénerský kurz moderných disciplín 1. kvalifikačného stupňa. Cieľom kurzu je naučiť účastníkov komplexnému vedeniu tréningov a práce so športovcami, získať množstvo informácií z teórie a praxe, výchovy a vedenia nových mladých talentov, tvorbe športovej (letnej, jesennej) prípravy, tréningových a pretekových plánov, tvorby a vedenia klubu.

1.časť kurzu

Dátum: 28.-29.10.2023, ( začiatok kurzu 9:00hod.)

Miesto: Rababang - Rabka - Zdrój (PL)

2.časť kurzu

Dátum: 11.-12.11.2023, ( začiatok kurzu 9:00hod.)

Miesto: Hangair - Bratislava

3.časť kurzu

Dátum: tbd - december 2023, ( začiatok kurzu 9:00hod.) / Január 2024 - v trvaní 5 dní

Miesto: Donovaly

Výstupné vzdelanie po kurze: Osvedčenie o odbornej spôsobilosti / Licencia ZSL - TSB 1 / TFF 1

Pre získanie vzdelania TSB 1 a TFF 1 je potrebné taktiež absolvovať všeobecnú časť podľa Zákona o športe na jednej z VŠ: všeobecná čast pre špecializácie tréner 1. kvalifikačného stupňa - online kurz na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici alebo na FTVŠ UK Bratislava.

Cena a spôsob platby za kurz:

300 € - Kurzovné

- kurzovné sa platí vopred na transparentný účet sekcie vzdelávania ZSL: SK2909000000005177190084

- do poznámky zadajte svoje celé meno /TFF1 (e.g. Jan Lyza/TAL1) alebo TSB1 (e.g. Jan Lyza/TSB1)

- variabilný symbol - prvých 6 číslic rodného čísla pred lomítkom (e.g. 990101)

Lektori a šport.odborníci kurzu:

Matej Matys – snowboarding

Tomáš Murgáč – akrobatické lyžovanie

Prihlásenie:

Pre prihlásenie je potrebné vyplniť prihlášku a zaplatiť kurzovné vo výške 300 €. Za záväzne prihlásených sa považujú iba tí, ktorí vyplnia prihlášku a zároveň zaplatia kurzovné. Potvrdenie o prihlásení bude prihláseným zaslané až po uhradení kurzovného.

Uzávierka prihlášok: 10.10.2023 23:59

Kontakt:

V prípade otázok nás kontaktujte na e-mailovej adrese vzdelavanie@zsl.sk

Organizátor kurzu si vyhradzuje právo zmeny lokality a termínu kurzu v prípade, že do danej lokality sa prihlásilo málo účastníkov alebo stredisko bude z technických príčin v danom termíne uzavreté.

• Schedule
  • Guests
  • Attendance
  • Počasie