MEDZINÁRODNÝ KONGRES ŠPORTOVEJ MEDICÍNY SA BLÍŽI

Príďte s nami načerpať nové poznatky na Medzinárodný kongres športovej medicíny, ktorý sa uskutoční v dňoch 5. – 7. júna 2024 v hoteli Senec. Kongres je určený pre lekárov, fyzioterapeutov, trénerov, športovcov a všetkých, ktorí sa zaujímajú o oblasť športovej medicíny.

Program bude nabitý pútavými prednáškami, workshopmi a diskusiami, ktoré pokrývajú širokú škálu tém relevantných pre prácu so športovcami na všetkých úrovniach. Medzi kľúčové témy budú patriť:

• Inovácie v športovej medicíne: Dozviete sa o najnovších poznatkoch a trendoch v diagnostike, liečbe a prevencii športových zranení.
  • Seniorský šport: Získate informácie o tom, ako sa dá športovať zdravo a bezpečne aj v staršom veku.
  • Nové technológie v liečbe kĺbov: Spoznajte najmodernejšie metódy liečby kĺbových poranení a artritídy.
  • Športová traumatológia: Odborníci predstavia najnovšie poznatky v oblasti diagnostiky a liečby športových úrazov atď.

Počas prednášok a workshopov sa budete môcť oboznámiť s najnovšími produktami a službami v oblasti športovej medicíny.

Medzinárodný kongres športovej medicíny v Senci je jedinečná príležitosť dozvedieť sa o najnovších trendoch v tejto oblasti a stretnúť sa s odborníkmi z celého sveta.

Neváhajte a zaregistrujte sa už dnes.

Viac informácií o kongrese a registráciu nájdete TU.